Apie mane  

Ačiū Raimondai už portretą.

     Jei jau lankaisi šiame tinklapyje / blog'e tai matyt šiek tiek įdomu kas jame rašo. O rašau aš - Ričardas Leščinskas. **92m. gamybos, gimiau Utenoje, šiuo metu daugiausiai laiko praleidžiu Vilniuje. 2011m. pradėjau nuolatines studijas Elektronikos inžinerijos bakaulaurui, VGTU.

    Pradinę ir pagrindinę (iki 8kl.) lankiau Sudeikiuose (Utenos raj.), kuo labai didžiuojuosi. Nors ir ten buvau šiek tiek po mokytojų sparneliu, kaip geras mokinys, pirmūnas ir olimpiadų nuo istorijos ir lietuvių kalbos iki fizikos ar matemoatikos kasmetinis lankytojas, stengiausi neužmigti ant laurų. Labiausiai prie mano potraukio ką nors konstruoti manau prisidėjo mano pradinių klasių auklėtoja Kristina Černiauskienė, kuri mus skatindavo užsiimti ir užimdavo ivairiais darbais, kurie tikrai lavino vaizduotę ir skatino įdėti kažką savo. Maždaug nuo 5kl. pradėjau domėtis medžio  / metalo darbais už ką dėkingas darbų mokytojui Algimantui Kumpai, kuris leisdavo pasilikti darbų kabinete po pamokų (mat turėdavau daug laiko iki kol sulaukdavau autobuso namo). 

    Po aštuonių klasių perėjau mokslus tęsti į Adolfo Šapokos gimnaziją Utenoje. Keturi metai gimnazijoje buvo tikrai įsimintini ir smagūs. Buvau trumpam užsikabinęs mokintis groti gitara (liko kaip pabrazdinimas savo malonumui), šiokius tokius įgūdžius turiu, bet iki muzikanto toli... Gimnazijos metus dažniau leisdavau buvimui su draugais, ar šiaip tinginiavimui, bei po truputį pradėjau domėtis elektronika. Daug jau visokio velnio sugadinęs, sutaisęs, sulipdęs ir išrinkęs "ant dalių" bet dar žalias kaip lapas... Pradėjau nuo stiprintuvų "ant akmens" - t.y. mikroschemos, gaminau visokias Tesla rites, elektrošokus, mirksiukus, sprogdinau aukšta įtampa užkrautus kondensatorius, taisiau / taisau buitinę elektroniką ir domėjausi viskuo kas susiję su elektra. Dabar savarankiškai (gaila gana lėtai) mokausi mikrovaldiklių programavimo, bandau juos pritaikyti savo projektėliuose. O išsilavinimą tęsiu VGTU.

    Susikaupė visaokiausių minčių, projektėlių ir idėjų, kuriomis norėčiau pasidalinti su kitais bendraminčiais. Norėčiau sulaukti ir konstruktyvios kritikos bei patarimų, jei matysite, kad ką nors darau ar kalbu neteisingai. Taigi malonaus blog'o skaitymo, gerai praleiskite laiką!

P.S. Apačioje sumečiau nuotrupas to, ką veikiau pastaruosius penkis metus,  deja daug nuotraukų labai prastos kokybės, kitos prarastos, tačiau bendras vaizdas kaip ta elektronika atrodo yra. Nuotraukose viskas daryta mano rankomis, vertinkite patys... 

 

Mano kontaktai:

ricardas.le@gmail.com

Skype: ricardasciakis

+3706 21 36 237